FatSecret Kalori Sayacı

Sağlık ev Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88 MB
  • Version 7.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Secret Industries Pty Ltd
Salıklı beslenmenin yedi adresi FatSecret Kalori Sayacı mobil uygulamasıdır.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız ile FatSecret Kalori Sayacı  mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulamamız sizlere yeme içme konusunda yardımcı olabilecek başarılı bir uygulamadır. Uygulamamız sizler için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sağlığınıza ve vücudunuza önem veriyorsanız mobil cihazınızın ev sahipliği yapacağı FatSecret Kalori Sayacı uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

Yediğiniz besinlerin vücudunuz üzerindeki etkilerini yoğun bir araştırma yapmadan da öğrenmeniz mümkündür. Diyetisyenlere para ve zaman harcamanıza hiç gerek yoktur. Mobil cihazınızdan yükleyeceğiniz FatSecret Kalori Sayacı  uygulaması ile diyetinize özen gösterebilirsiniz.  Ne yediğinizi takip etmek ve planlamak için yemek günlüğünüze göz atın ve yediğinize içtiğinize nasıl dikkat edeceğinizi öğrenin. 

Uygulamamızın kilo takipçisi özelliği sayesinde kilonuzu sabit bir değerde tutun. Zamanla sizlere sunulan raporlar ile vücudunuzun durumunu takip edebilirsiniz. Yemeklerinizi ve öğünlerinizi resimler ile kaydetmek için mobil cihazınızın kamerasından yararlanabilirsiniz. Sizde kilonuza ve elbette ki sağlığınıza dikkat etmek için FatSecret Kalori Sayacı mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

FatSecret Kalori Sayacı indir
DİĞER SÜRÜMLER